ווייו רכיבים בע\"מ

קטלוג

חלקי פלסטיק

ייצור מוצרי פלסטיק הינה מלאכה מורכבת אשר דורשת שילוב בין ניסיון, מקצועיות ומכשור מתקדם.

הזרקת פלסטיק היא טכנולוגיה לייצור מוצרים ורכיבים מפלסטיק, התהליך נעשה על ידי התכת חומר הגלם והזרקתו אל תוך תבנית הבנויה במתווה הגיאומטרי של המוצר. באמצעות הזרקות פלסטיק, ניתן לייצר כמויות גדולות ובמחירים אטרקטיביים, זאת בהשוואה לייצור בעזרת טכנולוגיות שונות של עיבוד שבבי.

היתרון של הייצור באמצעות הזרקת פלסטיק, מעבר להוזלה של מחיר היחידה בייצור כמותי, הוא מהירות הייצור הגבוהה וקבלת מוצרים מוגמרים באיכות גבוה גם במקרים בהם המוצר הוא מורכב מאוד, דבר המאפשר חופש עיצובי גם בייצור בכמויות גדולות.

הדרך למקסום האפקטיביות של ייצור תבנית לפלסטיק עוברת  בהבנת המוצר ודרישות הלקוח, ייצור התבניות נעשה באמצעות תוכנות המחשב והמכונות המתקדמות ביותר. במרוצת השנים, צברנו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים ובאפשרותנו להעניק שירות מקצועי ואמין עבור דרישות מגוונות

 

שלבי פעולת ההזרקה:

 • סגירת התבנית 

 • נעילה-לאחר סגירת התבנית והצמדת שני החלקים, המכונה לוחצת את התבנית בכוח רב.

 • הזרקת חומר-יחידת ההזרקה במכונה מפעילה את בוכנת ההזרקה ומחדירה חומר מותך אל תוך חלל התבנית דרך מעבר המיועד לכך, עד למילוי כל החלל.

 • קירור-לאחר שחלל המוצר מלא ומעבר הפלסטיק קפא ואין חשש לחזרת ההיתך אחורנית, מתחיל זמן קירור המוצר. בזמן זה המוצר קופא בתוך חלל התבנית ומקבל את צורתו.

 • מילוי-במקביל לזמן הקירור מתבצע מילוי מחדש של יחידת ההזרקה לקראת המחזור הבא.

 • פתיחה-המכונה משחררת את כוח הנעילה ופותחת את התבנית.

 • חליצה-בתבנית מצויים זרקנים אשר תפקידם לחלוץ את המוצר ממקומו בתבנית. לאחר החליצה הבוכנה חוזרת למקומה לקראת המחזור הבא. לאחר חזרת בוכנת החליצה המכונה מתחילה מחזור חדש.

 

 

                   

           

 

CNC השימוש בטכנולוגיית הייצור בעיבוד שבבי, נפוץ בעיקר בייצור של רכיבים פנימיים מדויקים ומורכבים במכלול.

העיבוד השבבי משרת את צרכי הלקוח בייצור סדרות קטנות, אבי טיפוס, סדרות בינוניות וכשלב מקדים לייצור של תבניות יציקה.

 


וויו רכיבים מתמחה במתן שירותי הזרקות פלסטיק וחלקי פלסטיק בייצור באסיה. ספקינו מציעים את כל הפתרונות לייצור מוצרי פלסטיק, כל ספקינו מסוקרים על ידינו באופן קבוע בתדירות של 4-5 פעמים בשנה. כל הפריטים עוברים ביקורת איכות מאוד מחמירה. מומחי החברה מלווים את הלקוח מהרגע הראשון ועד למוצר הסופי. כמו כן, באפשרותנו להעניק שירותים נלווים רבים כגון הזרקה של שני חומרים במקביל על בסיס טכנולוגיית Double-Injection ,ייצור המוני, ייצור יחידות בהזרקה ראשונית, צביעה דקורטיבית ו/או צביעה מוליכה, הרכבות מכאניות ועוד.

 

GPIM - פועלת באסיה, קהל לקוחותיה נהנה משירות שניתן על-ידי צוות מקצועי ומיומן, מתוצרים הנעשים באמצעות ציוד חדיש ומתקדם, מאספקה מהירה ומעמידה בלוחות זמנים. כל זאת תוך שימת דגש על גמישות לאורך התהליך ולקיחת אחריות על כל שלבי הייצור. 

  
  

 

   יצירת קשר

   WAVE רכיבים בע"מ

   כתובת: הגביש 3, ת.ד 2174 א.ת כפר סבא 4442209.
   עיר: כפר סבא
   טלפון: 972-9-9661205+
   פקס: 972-9-7670641+

   דואר אלקטרוני: sales@wavetech.co.il

   STGBEAUTIFUL WEB
   TECHNOLOGY
   שיווק באינטרנט
   © 2020 כל הזכויות שמורות